Ana Sayfa
Şirket Tanıtımı
Ürünlerimiz
Sipariş Formu
Tilki Kaliteleme Sistemleri
E-mail
MODA KÜRK DERİ ŞİRKET TANITIMI

         1955 Yılında Ankara ‘ nın tarihi semtlerinden olan Samanpazarı semtinde Ali Boynukısa tarafından şahıs firması olarak deri ticareti ile başlayan Moda Kürk Deri 1979 yılında şirketleşerek kürk sektöründeki yerini almıştır. 1995 yılında ise yeni atılımlar yapmak üzere merkezini İstanbul ‘ a taşıyarak , Ali Yavuz Boynukısa öncülüğünde Moda Kürk Deri Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ünvanı altında yurtdışı temaslarını artırarak ithalat - ihracat ağırlıklı çalışmalarını sürdürmektedir. Kürk , deri ve tekstil alanında hızla büyüyen firmamız , 2000 ‘ li yıllarda sektöründe ilkler arasında yeralmaktadır.

         Şirketimiz edinmiş olduğu kalite prensibi sayesinde kuruluş tarihinden bugüne her türlü güçlüğü aşmış ve aşmaya devam edecektir. Hedefimiz ticaretin yanısıra %50 ‘lik üretim kapasitemizi büyümemizle doğru orantılı olarak devam ettirmektir.

         Finlandiya , Danimarka , Kanada , Norveç , İspanya , Çin ve Amerika ’ dan ithal ettiğimiz ham ürünler firmamız tarafından işlenerek ; Rusya , Hollanda , Finlandiya , Ukrayna , Kazakistan , Azerbaycan ve Romanya gibi ülkelere ihraç edilmektedir.

         Yurt dışından ithal ettiğimiz tilki , vizon , rakun , fok , tibet kuzusu ve her türlü ( büyükbaş - küçükbaş ) deri alımını ( işlenmiş yada yarı mamül ) gerçekleştirilerek tarafımızdan işlendikten sonra , tane halinde veya mamül olarak yurtiçi ve yurtdışına satışı yapılmaktadır.

         Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ithal edilen hammaddeler , isteğe bağlı olarak boyanıp tane şeklinde veya deri giyim üzerinde kullanılacak biçimde kapşon , şalyaka , şerit , bebe yaka takımlar halinde sunulmaktadır.

         Kürk sektöründe dünyaca tanınan firmalar arasında yer alan F.F.S ( TURKIS TUOTTAJAT OY ) ve KOPENHAGEN FUR CENTER firmaları ile çalışmaktayız. Kalitemizi seçtiğiniz ve MODA KÜRK ‘ e güvendiğiniz için teşekkür ederiz.