BU GİZLİLİK POLİTİKASININ KAPSAMI NEDİR VE DİĞER POLİTİKALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ Mİ?
Bu gizlilik politikası, Modaqueen olarak kişisel bilgilerinize kağıt veya elektronik biçimde eriştiğimiz, topladığımız, depoladığımız, kullandığımız, ifşa ettiğimiz veya aktardığımız durumları kapsar. Ayrıca, onaylı ortakların veya diğer Modaqueen üyelerinin kişisel bilgilerinizi bizim adımıza kullandığı durumları da kapsar.
Bazı durumlarda, sizin için başka politikalar geçerlidir. Belirli ürün veya hizmetleri kullandığınızda bu durum söz konusu olabilir ve bu durumda:
- Uyguladıkları ürün veya hizmetleri kullanırken bu diğer politikalardan haberdar edileceksiniz.
- Bu tür politikalar, açıkça belirtilmedikçe bu gizlilik politikasının yerini alacaktır.
Bu gizlilik politikası, kendi hesaplarına hareket eden diğer şirketler tarafından sağlanan şekilde kullanabileceğiniz ürün veya hizmetleri kapsamaz.
 
Gizlilik politikamız, franchise sahipleri ve lisans sahipleri gibi kendi hesaplarında hareket eden diğer şirketler tarafından sağlanan hizmetleri veya sosyal medya (WeChat, WhatsApp, Baidu, Kakao Talk, Facebook, Twitter, Instagram, vb.) Aracılığıyla bilgi paylaştığınız zamanları kapsamaz. veya diğer şirketlerin sahip olduğu ve yönettiği diğer çevrimiçi platformlar. Bu diğer şirketlerin kendi gizlilik politikaları vardır, bu nedenle onlara verdiğiniz kişisel bilgileri kullanma şekillerinin bizim kurallarımıza değil onların kurallarına tabi olacağını unutmayın.