1955 yılında Ankara’da kurulan ve 1995 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet gösteren Moda Kürk, deri ve kürk konfeksiyonunda jenerasyondan jenerasyona aktarılan tecrübe ile yoluna devam etmektedir.

Tamamı çiftliklerde yetişmiş olan çiftlik hayvanlarını Danimarka, Finlandiya, Kanada, Çin, Güney Afrika ve İspanya’dan ithal eden firmamız özgün tasarım ve tecrübeli personeli ile değer katarak giyilebilir ürünler haline getirmekte ve dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. İhraç ettiğimiz ürünler kürk ve deriden yapılan manto, kaban, ceket, mont, yelek ve  aksesuarlardır.

 Kürk ve deri konfeksiyonu alanında sektörünün öncü firmalarından biri olan firmamız ulusal ve uluslararası fuarlarda ürünlerini sergilemektedir. Son dönemde iştirak edilen fuarlar Leshow Moskova, Leshow İstanbul, AYMOD, MIFUR-The One Milano, CPM Moskova, TDKD Deri ve Kürk Show, Güney Kore B2B Görüşmeleri olarak sıralanabilir. 

Tescilli markamız MODAQUEEN ile ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan firmamız modaya yön vermektedir. Müşterilerimizi sadece özel günlerde değil her zaman bir kraliçe gibi hissetmek için Modaqueen ile tanışmaya davet ediyoruz.