Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz?

MODAQUEEN, çevrimiçi satın alımlar için aşağıdaki ödeme şekillerini kabul eder:

Mastercard ve Visa

Ödeme kartı bilgileriniz şifreli olarak Güvenli Ödeme Platformuna iletilir. Bu sayede güvenli ödeme ve güvenli gezinme sağlarsınız.

Modakurk.com'da şu anda MODAQUEEN hediye kartlarını kabul etmediğimizi lütfen unutmayın.

Sipariş verirken fatura adresiniz, ödeme yönteminizle bağlantılı bilgilerle eşleşmelidir. Ödemeniz reddedilirse, yardım için lütfen bankanızla veya finans kurumunuzla iletişime geçin.

Birden fazla ödeme yöntemi kullanabilir miyim?

Şu anda, sipariş başına yalnızca bir ödeme şeklini kabul ediyoruz.

Satın alma işlemim için ne zaman ücretlendirilirim?

Çoğu ürün için (Sipariş Üzerine İmalat ve kişiselleştirilmiş ürünler hariç), siparişiniz gönderilinceye kadar sizden ücret alınmayacaktır. Sipariş verildikten sonra, tutarın tamamı için ödeme yetkisi vereceğiz ve siparişinizi nakliye için hazırlayacağız. Siparişiniz gönderildikten sonra tutarın tamamı tahsil edilecektir. Sipariş Üzerine Üretilen ürünler ve kişiselleştirilmiş ürünler, sipariş verildiğinde tam ödeme gerektirir. Modakurk.com üzerinden sipariş alındıktan sonra, MODAQUEEN Müşteri Hizmetleri siparişi onaylamak ve ödemeyi işleme koymak için sizinle iletişime geçecektir.

Nihai fiyata KDV dahil midir ve KDV'yi nasıl iade edebilirim?

Tüm fiyatlara KDV dahildir. Şu anda modakurk.com üzerinden yapılan alışverişler için vergi iadesi yapamıyoruz.

Siparişimi iptal edebilir veya değiştirebilir miyim?

Siparişinizi iptal etmeniz veya değiştirmeniz gerekirse, lütfen en kısa sürede Bize Ulaşın. İsteğinizi yerine getirmek için her türlü çabayı göstereceğiz, ancak siparişinizin sevk edildikten sonra ayarlanacağını garanti edemiyoruz. İşlenen siparişler iptal edilemez veya değiştirilemez; MODAQUEEN'in Online İade Politikasına tabi olarak ürününüzü iade edebilirsiniz. (Çevrimiçi İade Politikamıza Göre
Satın alınan ürünün ambalajı açılmasa dahi açılmasa bile yıpranmaz, kutu, ambalaj, fatura ve aksesuarları eksiksiz ise değerlendirilerek cevaplandırılır.)
Sipariş Üzerine Sipariş verildikten veya kişiselleştirilmiş bir sipariş verildikten sonra, iptal edilemez veya değiştirilemez. Bu ürünler nihai satış olarak kabul edilir ve iade edilemez.

Kişisel bilgilerinizi işlememizin amaçları aşağıdaki gibidir: Mağazalarımızda veya çevrimiçi olarak satın aldığınız veya başka bir şekilde talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri size sağlamak. Bu, bizimle imzaladığınız satış veya hizmet sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli her türlü işlemi içerir (ödemenizin işlenmesi, teslimat, iade yönetimi vb.) Web sitemizde yapılan satın alımlar için sözleşme, Satış Hüküm ve Koşullarımızdır. Modaqueen profilinizi oluşturduğunuzda veya başka bir şekilde bir sözleşmeye girmeyi seçtiğinizde veya bilgilerinizi bizimle gönüllü olarak paylaştığınızda aldığınız kabul edildiği şekliyle rızanız. Amaçlar ve yasal dayanaklar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle adresinden iletişime geçebilirsiniz (veya Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?)